Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


xiaomi_3

1. Під'єднайте мережевий кабель (той, що з коридору заведений у квартиру) у синій роз'єм я показано на фото нижче.

2. Як тільки роутер завантажиться, ви побачите мережу “Xiaomi_….”, під'єднайтесь до неї. Зробити це можна натиснувши на значок мережевих підключень, вибрати бездротову мережу і натиснути кнопку “підключитись”.

3. Відкрийте браузер та перейдіть за посиланням miwifi.com або 192.168.31.1. На сторінці, що завантажилась, натискаем кнопку “Agree”.

4. На деяких моделях з'являється додаткове вікно, де потрібно вибрати режим роботи. Необхідно вибрати “Mode (Set up WiFi Network)“.

5. У наступному вікні треба обрати назву вашої WiFi мережі. Ім'я буде єдиним для діапазону 2.4 Ггц та 5 Ггц. Пташка «Turn on penetration mode» означає, що буде встановлена максимальна потужність Wi-Fi. Якщо пташку зняти, то роутер встановить збалансований режим роботи (рекомендуємо поставити пташку). Після вибору натисніть кнопку “Next”.

6. Далі треба обрати місце встановлення роутера (оберіть Home) та пароль адміністратора. Це пароль потрібен кожного разу при спробі зайти у веб інтерфейс вашого роутеру. Натисніть кнопку “Set up successfully”. Роутер збереже налаштування і перезавантажиться.

7. Після того, як роутер завантажиться, нам потрібно ще раз підключитись до WiFi мережі оскільки ми змінили її назву. Після підключення знову перейдіть за посиланням miwifi.com або 192.168.31.1. Також можна скористатися посиланням на сторінці, що перезавантажилась.

8. Оберіть вкладку “Settings” і в ній підрозділ “Network Setting”.

9. У розділі “Network Setting” необхідно обрати тип підключення та внести налаштування, які вказані у вашій пам'ятці користувача.

Коли усі данні введені, натискаем кнопку “app”. Роутер перезавантажиться і буде готовий до використання.

xiaomi_3.txt · В останнє змінено: 01.04.2020 16:12 by Артем