Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


day_block

День блокування

Шановні абоненти!

Було переглянуто регламент розрахунків та блокування послуги, який почне діяти з 1.08.2010.

Кожен абонент отримує рейтинг лояльності (не плутати із програмою лояльності). Перерахунок рейтингу проводиться щомісяця 1 числа. У рейтингу враховується тривалість дії договору та «якість» оплати:

  1. За кожен рік дії договору абонент отримує +1 до свого рейтингу.
  2. За кожен квартал протягом останніх 12 місяців без блокування грошової заборгованості абонент отримує +1 до свого рейтингу.

Наприклад, у Вас була заборгованість 7 місяців тому, термін дії договору 2 роки, то за 2 квартали без заборгованості та 2 роки Ви отримуєте 4 бали до свого рейтингу. Наступного місяця рейтинг знову буде перерахований згідно з новими умовами. Наприклад, якщо термін договору збільшиться, Ви отримаєте 5 балів замість 4-х. Якщо Ви не сплатите вчасно в поточному місяці, то наступного позбудетеся балів з оплати та у Вас залишаться бали лише за термін дії договору – 2 бали.

Максимальна кількість балів – 8.

Навіщо потрібен цей рейтинг?

Все дуже просто – кількість балів говорить про те, яку відстрочку платежу Ви можете отримати при розрахунковому періоді. Наприклад, якщо рейтинг у Вас 4, то перші 3 дні на місяці у вас є можливість оплатити послуги, а 4 числа доступ буде заблокований у разі несплати.

Активація кредиту

Ця послуга у зв'язку з запровадженням рейтингової системи буде переглянута в такий спосіб. Кредит можуть одержати всі абоненти. Кредит безкоштовний та надається на 1 годину один раз на місяць.

День блокування Ви можете переглянути на сторінці статистики у полі «День блокування».

З 1 по 9 число ми блокуємо послугу (тільки доступ до Інтернету) згідно з Вашим рейтингом, якщо оплата не надійшла. У разі відсутності оплати 10 числа Ваш обліковий запис повністю блокується, включаючи доступ до локальних ресурсів. Розблокування можливе лише за дзвінком до Абонентського відділу. Якщо абонент за весь місяць не поповнив рахунок і залишився заблокованим, система його переводить на «Стоп-пакет». Цей тариф коштує 25грн/міс для тарифів до 100Мбіт і 50 грн/міс для тарифів понад 100Мбіт. Це вартість заморозки лінії, якщо абонент не призупинив послугу.

day_block.txt · В останнє змінено: 23.05.2022 22:46 by Артем